تبلیغات
امور فرهنگی و دینی شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان

امور فرهنگی و دینی شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان
 
نویسندگان
نظر سنجی
میزان رضایت شما از این وبلاگ چقدر است ؟


طراح قالب
ثامن تـــم

در سال های قبل مسابقات مناسبتی برگزار شده و جوایز نفرات برگزیده در همان مناسبت اهداء می شد ولیکن در سال 1396 تصمیم گرفته شد هیچ جایزه ای به افراد تعلق نگرفته و به جای آن فقط امتیازات در جدولی ثبت و امتیاز مسابقات بعدی نیز به آن افزوده شود و پس از اتمام مسابقات در پایان سال بر اساس امتیازات کسب شده جوایز ارزنده تری اهداء گردد.

در روش مذکور بویژه در چند مسابقه آخر شاهد رقابت جدی بین افراد با امتیاز بالاتر و ایجاد شور و هیجان خاصی در سطح شرکت بودیم. لذا  پیشنهاد می گردد از این تجربه موفّق ، درکلیه شرکت های وزارت نیرو استفاده گردد.

سئوالات در هجده محور توسط همکاران طراحی و مسابقات در قالب هشت مناسبت برگزار گردید که شامل این موارد بودند : سیره امام علی (علیه السلام) و نهج البلاغه و مقام پدر ، مهدویت ، رمضان ، قرآن ، نماز ، رحلت امام خمینی (ره) ، حجاب و عفاف ، غدیر خم و ولایت ، محرم ، امر به معروف و نهی از منکر ، دفاع مقدس ، زندگی و سیره پیامبر (ص) ، انقلاب اسلامی ، دشمن شناسی و بصیرت دینی.

از بین تعداد 163 نفر که طی یک سال گذشته بصورت اینترنتی در مسابقات امور فرهنگی و دینی شرکت نمودند به تعداد بیست نفر جوائزی شامل سه کمک هزینه سفر به مشهد مقدس ، سه جایزه سه میلیون ریالی ، چهار جایزه یک میلیون ریالی و ده جایزه پانصد هزار ریالی اهداء گردید.

همزمان با میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) جوائز برگزیدگان مسابقات امور فرهنگی و دینی سال 1396 با حضور مدیرعامل شرکت آبفار لرستان اهداء گردید.

ضمن تشکر از همکاران و خانواده محترم ایشان ، اسامی پنج نفر که حائز بالاترین امتیاز شده و طراح سئوالات و طی مراسمی مورد تقدیر قرار گرفتند عبارتند از : 1- بابک فرج الهی 2- مهدیه نظری 3- محمد بابا آدم 4- حسین صارمیان 5- همایون شیری 6- بهروز امرایی ( طراح سئوالات )


1396/12/24 .::. 10:14 .::. محسن الوندی
درباره وبلاگ

ارتقاء سطح آگاهی امور فرهنگی و دینی همکاران ، خانواده های محترم ایشان و سایر مراجعه کنندگان به وبلاگ
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :